АС

 «Автоматтандыру және басқару » бөлімі
 
ФИО
1
Бөлім меңгерушісі  «Автоматтандыру және басқару »
 
Физика магистрі , арнайы пәндер оқытушысы – Есенгалиева Гульден Утежановна
2
 «Автоматтандыру және басқару» Бірлестік жетекшісі
Утеулиев Ержан Бактыбаевич
3
 «Элкртмен қамтамасыз ету » Бірлестік жетекшісі
Сәлімкерей Гүлстан Сәлімкерейқызы
 
Қазіргі уақытта бөлімде 16 оқытушы және  2 өндірістік білім беретін мастер жұмыс жасайды  :
«Автоматтандыру және басқару мен Элкртмен қамтамасыз ету» бірлестігі
1
Айтқазиева Гулшат Сагындыққызы
2
Сукенов Сакен Умиртаевич
3
Есенгалиева Гулден Утежановна
4
Сейтмагамбетова Динара Абадиевна
5
Утеулиев Ержан Бақтыбайұлы
6
Ізімов Ғалымжан Қ
7
Ільяс Сакитжан Турғанбаевич
8
Шанбаев Дархан Түгелбайұлы
9
Қуанышбаева Мөлдір Мұратқызы
10
Сейлова Назым Хамитқызы
11
Жұмағалиева Салтанат Сандыбекқызы
12
Муханбетова Рыскул Жақсылыковна
13
Молдабаева Меруерт Набиевна
14
Төлемісова Гульназия Алданазаровна
15
Сәлімкерей Гүлстан Сәлімкерейқызы
16
Мұханбетжанова Мөлдір Сағынбайқызы
17
Ергалиев Темірғали
18
Жиенбаев Ерболат
 
 
 
 
 
 
БӨЛІМ ТӨМЕНДЕГІ МАМАНДЫҚТАР БОЙЫНША МАМАНДАР ДАЯРЛАЙДЫ : «Автоматтандыру және басқару» » ЖӘНЕ  «Элкртмен қамтамасыз ету »
 Мамандықтың  квалификациялық мінездемесі 1302000 «Автоматтандыру және басқару»
Мамандық : 1302000- Автоматтандыру және басқару
Квалификация: Техник-электромеханик
          Күндізгі оқу бөлімі бойынша оқу ұзақтылығы :
          — орта білім негізінде -3 жыл  10 ай
          — негізгі орта білім негізінде – 2жыл 10 ай
Мамандықтың  квалификациялық мінездемесі
0902000 «Элкртмен қамтамасыз ету»
Мамандық :  0902000- Электроснабжение
Квалификация: Техник-электрик
Күндізгі оқу бөлімі бойынша оқу ұзақтылығы :
          — орта білім негізінде -3 жыл  10 ай
          — негізгі орта білім негізінде – 2жыл 10 ай
 
Бөлімде сонымен қатар техникалық ғылымдар кандидаты мен магистрлары жұмыс жасайды:  
 
Оқытушының аты –жөні
Научзван
1
Жубаев С.Т.
Физика математикалар ғылымының кандидаты , доцент АРГУ
2
Жубандыкова Ж.У.
Техникалық ғылымдар кандидаты
3
Есенгалиева Г.У.
Физика магистрі
4
Утеулиев Е.Б.
Экономикалар  ғылымының магистрі
5
Молдабаева М.Н.
Жаратылыстану магистрі
6
Шанбаев Д.Т.
Электроэнергетика мамандығы бойынша техника және технология ғылымдарының магистрі
 
      2018-2019 оқу жылында «Автоматтандыру және басқару» бөлімінде  590 студент  25 топта оқып жатыр . Тәрбие жұмысына қөп көңіл бөлінеді . Студенттер арасында көптеген тәрбиелік маңызы бар шаралар өткізіледі.
 
2018-2019 оқу жылындағы топ жетекшілер тізімі:
 
Тобы
Топ жетекшісі
1
201 АС
Муханбетжанова М.С
2
202 АС
Айтқазиева Г.С
3
203 АС
Утеулиев Е.Б
4
204 АС
Рахметжанова Н.Х
5
205 АС
Қуанышбаева М.М
6
207 АС
Есенғалиева Г.У
7
201 ЭЛ
Салімгерей Г.С
8
203 ЭЛ
Ізімов Ғ.Қ.
9
301 АС
Сейтмағанбетова Д.А
10
302 АС
Молдабаева М.Н
11
303 АС
Утеулиев Е.Б
12
304 АС
Айтқазиева Г.С
13
305 АС
Жұмағалиева С
14
307 АС
Есенғалиева Г.У
15
301 ЭЛ
Муханбетова Р.Ж
16
303 ЭЛ
Төлемісова Г.А
17
401 АС
Ізімов Ғ.Қ
18
402 АС
Утеулиев Е.Б
19
403 АС
МуханбетоваР.Ж
20
405АС
Қуанышбаева М.М
21
404 АС
Айтқазиева Г.С
22
405 АС
Алманиязова А.С
23
407 АС
Жұмағалиева С
24
401 ЭЛ
Молдабаева М.Н
25
403 ЭЛ
Есенғалиева Г.У
 
 
2018-2019 оқу жылындағы студенттердің жетістігі:
Студенттер мен жетекшілердің аты -жөні
Ұйымдастырушы
Жетістігі
1
КВН командасы – 301 ЭЛ
Актөбе Политехникалық Колледжі
Бас жулде
2
Изтурганов Ниязбек«үздік ойыншы» -301 ЭЛ
Ақтөбе Политехникалық колледжі
І орын
3
Құлниязов Ғани -401 АС (Ізімов Ғ.Т. )
Орал «Ақиқат »клубы Махамбет Өтеміс атындағы университет
Деканат сыйлығы
4
Жеткербаев Қ-401 АС
Мини футбол
(Ізімов Ғ.Т. )
Чемпионат Казакстан
ІІ орын
Күміс жүлдегері
5
Жеткербаев Қ-401 АС
Мини футбол
(Ізімов Ғ.Т. )
Атырауда халыкаралық жарыс
ІІІ орын
6
401 АС футболдан группа арасында —
Ақтөбе политехникалық колледж
ІІ орын
7
301 АС- футболдан группа арасында
(Сейтмагамбетова Д.А)
Ақтөбе политехникалық колледж
І орын
8
302 АС – Футболдан группа арасында
Ақтөбе политехникалық колледж
ІІ место
9
Амантай Нурбек ДЖуй-джису 302 АС
Городская Олимпиада
І орын
10
Аяпов Марғұлан -301 АС, Жангалиева Индира – 404 АС, «Алтын күз»
Ақтөбе политехникалық колледжі
Бас жүлде
11
КВН командасы, 303 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі
Бас жүлде
12
Ермағамбет Бибарыс, Амангелді Мейірхан,   201 АС
Облыстық «Гонка по линии» чемпионаты
Сетрификат
13
Ермағамбет Бибарыс, Амангелді Мейірхан,   201 АС
Облыстық «Гонка по линии» чемпионаты
Диплом І дәрежелі
14
 
Ермағамбет Бибарыс,201 АС
«Қазақстандық білім беру және спорттық робототехника «Қазроботикс» федерациясы» РҚБ
Сертификат
15
 
Ермағамбет Бибарыс,201 АС
«Қазақстандық білім беру және спорттық робототехника «Қазроботикс» федерациясы» РҚБ
Диплом ІІІ дәрежелі
16
Ермағамбет Бибарыс,201 АС
Облыстық «Робофутбол» чемпионаты
Сертификат
17
Амангелді Мейірхан
201 АС
Облыстық «Робосумо» чемпионаты
Сертификат
18
 
Амангелді Мейірхан, Өтегенов Дамир
201 АС
Облыстық «Робосумо» чемпионаты
Диплом І дәрежелі
19
 
Амангелді Мейірхан
201 АС
Облыстық «Басқарылатын футболдар» чемпионаты
Диплом ІІ дәрежелі
20
Амангелді Мейірхан
201 АС
«Қазақстандық білім беру және спорттық робототехника «Қазроботикс» федерациясы» РҚБ
Диплом ІІІ дәрежелі
21
Амангелді Мейірхан
201 АС
«Ақтөбе политехникалық колледжінің кубогі», турнирі, пікір сайыс
Сертификат
22
Амангелді Мейірхан
201 АС
«Хромтау аудандық жастар ресурстық орталығы» КММ, пікір сайыс турнирі
Сертификат
23
Амангелді Мейірхан
201 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, пікірсайыс турнирі
Грамота
24
Бекет Арман, 201 АС
Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы, облыстық «блиц» чемпионаты 
Мадақтама ІІІ орын
25
Бекет Арман, 201 АС
Ақтөбе қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі, тоғызқұмалақ
Мадақтама І орын
26
Бекет Арман, 201 АС
Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мадақтама ІІ орын
27
Бекет Арман, 201 АС
Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы, тоғызқұмалақ
Мадақтама ІІ орын
28
Бекет Арман, 201 АС
«Шамшырақ Ақтөбе» ЖШС, тоғызқұмалақ
Диплом І дәрежелі
29
Оралбай Темірлан,
201 АС
«Қазақстандық білім беру және спорттық робототехника «Қазроботикс» федерациясы» РҚБ
Диплом І дәрежелі
30
Оралбай Темірлан, Өтегенов Дамир
201 АС
Облыстық «Гонка по линии» чемпионаты
Сертификат
31
Оралбай Темірлан, Өтегенов Дамир
201 АС
Облыстық «Гонка по линии» чемпионаты
Диплом І дәрежелі
32
Оралбай Темірлан,
201 АС
Облыстық «Робосумо» чемпионаты
Сертификат
33
Конук Роман, 302 АС
Ақсу, Павлодар облысы, «Big Ideas Camp»
Сертификат
34
Конук Роман, 302 АС
«БҚМУ «Ақиқат» пікірталас орталығы» жастар қоғамдық бірлесітігі
Сертификат
35
 
Конук Роман, 302 АС
Колеедж КазГЮУ, дебатный турнир
Сертификат
36
Конук Роман, 302 АС
ІІ Международный конкурс «Мириады открытий»
Сертификат
37
Конук Роман, 302 АС
Ақтөбе облысының әкімі Б.М.Сапарбаевтың кубогі, пікірсайыс турнирі
Сертификат
38
Конук Роман, 302 АС
«Ақтөбе политехникалық колледжінің кубогі», турнирі, пікір сайыс
Сертификат
39
Есенғалиұлы Қазбек,301 ЭЛ
І республикалық балалар мен жасөспірімдерге арналған «Жас талант» байқауы
Диплом
40
Есенғалиұлы Қазбек,301 ЭЛ
Ақтөбе политехникалық колледжі, «Үздік әнші» номинациясы
Диплом
41
Есенғалиұлы Қазбек,301 ЭЛ
Шығармашылық академиясы,  жас музыкант
Диплом
42
Есенғалиұлы Қазбек,301 ЭЛ
Шығармашылық академиясы
Мадақтама
43
Уксигенов Турар,
304 АС
Ақтөбе облысының білім басқармасы, «WorldSkills Kazakstan Actobe -2018» аймақтық чемпиионаты
Сертификат
44
Уксигенов Турар,
304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, «АПКSkills» колледж ішілік байқауы
Диплом І дәрежелі
45
Уксигенов Турар,
304 АС
«БҚМУ «Ақиқат» пікірталас орталығы» жастар қоғамдық бірлесітігі
Сертификат
46
Уксигенов Турар,
304 АС
Ақтөбе облысының тілдер дамыту басқармасы
Сертификат
47
Калдыбаев Равиль,
404 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, «АПКSkills» колледж ішілік байқауы
Диплом І дәрежелі
48
Калдыбаев Равиль,
404 АС
«Менің арманым» стартап жобалар ұлттық байқауы
Сертификат
49
Калдыбаев Равиль,
404 АС
Ақтөбе облысының білім басқармасы, «WorldSkills Kazakstan Actobe -2018» аймақтық чемпиионаты
Сертификат (10 000 тг)
50
Калдыбаев Равиль,
404 АС,
Ақтөбе облысының білім басқармасы, «WorldSkills Kazakstan Actobe -2018» аймақтық чемпиионаты
Диплом ІІ дәрежелі
51
Абжамиев Нурмухан, 403 ЭЛ
«Менің арманым» стартап жобалар ұлттық байқауы
Сертификат
52
Абжамиев Нурмухан, 403 ЭЛ
ҚР білім және ғылым министрлігі, «Жастар және ғылым» атты облыстық байқау
Диплом І дәрежелі
53
Шокпытова Сымбат,304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, олимпиада
Мадақтама ІІІ орын
54
Шокпытова Сымбат,304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, волейбол біріншілігі
Мадақтама
55
Шокпытова Сымбат,304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, шаңғы жарысы
Мадақтама ІІ орын
56
Шокпытова Сымбат,304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, жеңіл атлетика
Мадақтама І орын
57
Шокпытова Сымбат,304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, қыз сыны байқауы
Мадақтама
58
Шокпытова Сымбат,304 АС
Ақтөбе политехникалық колледжі, «АПКSkills» колледж ішілік байқауы
Сертификат 
59
Өтегенов Дамир, 201 АС
Облыстық «Басқарылатын футболдар» чемпионаты
Диплом ІІ дәрежелі
60
Өтегенов Дамир, 201 АС
Облыстық «Гонка по линии» чемпионаты
Сертификат
61
Амантай Нурбек, 302 АС
Балалар, жасөспірімдер және Юниорлар арасындағы спорттық күрес
Диплом І дәрежелі
62
Амантай Нурбек, 302 АС
Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы, чемпионат грэплингтен
Мадақтама І орын
63
Амантай Нурбек, 302 АС
Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы, джиу джитсудан
Мадақтама І орын
64
Амантай Нурбек, 302 АС
Алматы қаласы, джиу джитсу
Сертификат
65
Амантай Нурбек, 302 АС
ORDA CHALLENGE чемпионаты, джиу джитсу
Мадақтама ІІ орын
66
Амантай Нурбек, 302 АС
ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің спорт және дене шынықтыру істері комитеті, грэплинг бойынша
Диплом ІІ дәрежелі
67
Амантай Нурбек, 302 АС
ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің спорт және дене шынықтыру істері комитеті, джиу джитсу
Диплом ІІІІ дәрежелі
 
 white logo
 

Присоединяйтесь